بازی سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی

بازی: سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز زیبایی راهکارهای موثر جهت درمان جای جوش

یکی از مشکلاتی که زیاد افراد جامعه با آن درگیر هستند، از بین بردن جای جوش یا اسکار می باشد. یکی از روش

راهکارهای موثر جهت درمان جای جوش

یکی از مشکلاتی که زیاد افراد جامعه با آن درگیر هستند، از بین بردن جای جوش یا اسکار می باشد. یکی از روش هایی که جهت درمان جای جوش این روزها پیشنهاد می شود استفاده از روش میکرودرم می باشد. در این مقاله از دکتر سلام 4 روش موثر جهت از بین بردن جای جوش را آماده کرده ایم. با ما همراه شوید.

در کل ۴ روش درمانی جهت از بین بردن جای جوش وجود دارد. یکی از روش های ابتدایی جهت از بین بردن اسکار، استفاده از داروهای لایه بردار است که نسبت به سایر روش ها بسیار ضعیف عمل می کند.

راهکارهای موثر جهت درمان جای جوش

میکرودرم یک نوع لایه برداری سطحی است و در واقع میتوان گفت این روش درمانی، میانگین رو به پایین هست. یعنی اثرات آن از دارو قویتر است ولی قدرت خیلی زیادی ندارد. عوارض پوستی استفاده از میکرودرم بسیار ناچیز است ولی نمیتواند بر اسکارهای فرورفته اثر خوبی بر جا بگذارد.

روشی موثرتر جهت از بین بردن جای جوش اسکار لیزر co۲ feractional است که به خصوص جهت ضایعالت سطحی و چروکهای روی صورت است.

همچنین روش تازه دیگری نیز به نام RF سوزنی feractional وجود دارد که در این روش سوزن ها وارد پوست می شوند و بعد از اینکه ۴ میلی متر به زیر پوست فرو رفتند جریان را آزاد کرده و موجب اصلاح ضایعات عمقی پوست می شود.

یکی از مشکلاتی که زیاد افراد جامعه با آن درگیر هستند، از بین بردن جای جوش یا اسکار می باشد. یکی از روش

اثرات میکرودرم ملایم است ولی هرگز قدرت لیزر را نخواهد داشت اگر ۵۰ جلسه میکرودرم انجام شود به اندازه ۱ جلسه لیزر تاثیر گذار نخواهد بود.

آیا در صورت انجام این کارها امکان بروز جوش وجود خواهد داشت ؟

امکان اینکه فرد بعد از انجام این کارها جوش بزند وجود دارد ولی جهت جلوگیری از این عنوان دکتر باید به بیمار خود داروی خاصی بدهد تا از جوش زدن مجدد جلوگیری به عمل آید. البته تمام موارد درمانی که به آن اشاره شد بستگی به عمق ضایعات پوستی دارد.

منبع: نبض ما

واژه های کلیدی: درمان جای جوش | استفاده | جلوگیری | ضایعات | درمانی | بهبود جای جوش | چگونه جای جوش را از بین ببریم | درمان جای جوش با میکرودرم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz