بازی سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی

بازی: سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز بیشتر بدانیم این 7 شاخصه اینستاگرام را باید بدانید

میخواهیم 7 شاخصه مهم اینستاگرام را به شما معرفی کنیم که شاید از آنها بی خبر بوده باشید

این 7 شاخصه اینستاگرام را باید بدانید

میخواهیم 7 شاخصه مهم اینستاگرام را به شما معرفی کنیم که شاید از آنها بی خبر بوده باشید

7 شاخصه اینستاگرام که از آنها بی خبر بودید

اینستاگرام یکی از پرکاربردترین شبکه‌های اجتماعی در سطح دنیا و به خاص کشور عزیزمان ایران است و میلیون‌ها کاربر فعال روزانه دارد. اگر شما هم یک از بازدیدکنندگان پر و پا قرص اینستاگرام هستید، قصد داریم چند تکنیک کابردی در اپلیکیشن آن را معرفی کنیم که تجربه کاربری بهتری را برایتان فراهم می‌کند. شاید پیش از این، این 7 شاخصه کمتر توجه شما را جلب کرده باشند ولی کاربردی هستند.

۱. خاموش کردن استوری‌های هر شخص

استوری اینستاگرام روش مناسبی جهت اشتراک گذاری تجربیات و حفظ ارتباط میان شما و دوستانتان هست. ولی استوری علت مهم شما جهت پیوستن به این شبکه اجتماعی نبوده و مشاهده استوری بعضی از کسانی که دنبال می‌کنید شاید برایتان آزار دهنده باشد.

این 7 شاخصه اینستاگرام را باید بدانید

خوشبختانه اینستاگرام این اجازه را می‌دهد تا بدون آنفالو کردن کاربر، نمایش استوری‌های او را از در بالای صفحه مهم از بین بردن کنید. جهت این کار کافی است دست خود را بر روی تصویر پروفایل او در قسمت استوری‌ها نگه دارید و بعد از آن گزینه «Mute User» را گزینش کنید.

به علاوه می‌توانید هر کاربری را که مایل هستید از دیدن استوری‌هایتان منع کنید. این کار هم ساده هست. ابتدا به قسمت تنظیمات در اپلیکیشن اینستاگرام بروید. سپس گزینه Story Setting و بعد از آن گزینه Hide Story from را گزینش کنید. در صفحه بعدی بازدیدکنندگان مورد نظرتان را گزینش کنید تا بعد از آن استوری‌های شما را مشاهده نکنند.

۲. مرتب سازی فیلترهای تصویرهای و یا از بین بردن آنها

از میان تمام فیلترهایی که جهت تصویرهای در اینستاگرام موجود هست، هر کس بعضی از آنها را زیاد می‌پسندد و مورد استفاده قرار می‌دهد. بعضی از این فیلترها هم به طور حتم هیچ گاه مورد استفاده شما قرار نخواهند گرفت. اینستاگرام این امکان را فراهم کرده تا بازدیدکنندگان فیلترها را جابه‌جا کنند و یا آن ها را از بین بردن کنند. جهت این کار کافی است بر روی فیلتر مورد نظر لمس کرده و نگه دارید و آن را انتقال یافته کنید.

۳. اطلاع از انتشار کردن پست به وسیله کاربر دلخواه

همه ما شاید صدها کاربر را در اینستاگگرام دنبال کنیم، از دوستان و آشنایان تا سلبریتی‌ها و برندها. ولی در میان همه آنها بعضی اهمیت بیشتری جهت ما دارند. اگر نمی‌خواهید که پست‌های این افراد را از دست بدهید، می‌توانید با استفاده از ابزار اینستاگرام، به هنگام پست کردن مطلب به وسیله آنها آگاه شوید و نوتیفیکیشن دریافت کنید. جهت این کار به حساب کاربری شخص مورد نظر در اینستاگرام بروید و بخش منو از سمت اوج راست را گزینش نمایید. بعد از آن از داخل منو گزینه Turn on Post Notifications را گزینش کنید.

۴. اطلاعات خاص را با جابه‌جایی پروفایل به حالت Business مشاهده کنید

اینستاگرام جهت حساب‌هایی که حالت Business را گزینش می‌کنند، اطلاعات ویژه‌ای را به نمایش درمی‌آورد که جهت حساب‌های شخصی در دسترس نیست. دارندگان حساب‌های Business می‌توانند تعداد دیدار از هر پست، پست‌های با عالی ترین عملکرد، اطلاعات راجع به استوری‌ها و موارد دیگری را مشاهده کنند. جهت رفتن به این حالت به صفحه تنظیمات حساب رفته و گزینه Switch to Business Profile را گزینش نمایید. البته اگر حساب شما شخصی یا Private است نمی‌توانید از این گزینه استفاده کنید و باید ابتدا به حالت عمومی یا Public بروید.

۵. همه پست‌هایی که لایک کرده‌اید را در یک جا مشاهده کنید

آیا می‌خواهید پستی را که یک هفته پیش لایک نموده‌اید مجددا ببینید ولی خاطرتان نیست که چه کسی آن را به اشتراک گذاشته بود؟ خبر خوب این است که اینستاگرام این امکان را فراهم کرده تا همه تصاویری را که لایک کرده‌اید در یک جا مشاهده کنید. جهت مشاهده این تصویرهای به قسمت تنظیمات حساب کاربری خود رفته و گزینه Posts that you’ve Liked را گزینش نمایید.

میخواهیم 7 شاخصه مهم اینستاگرام را به شما معرفی کنیم که شاید از آنها بی خبر بوده باشید

۶. زوم کردن بر روی تصاویر

اینستاگرام این شاخصه را چندی پیش به اپلیکیشن خود اضافه نمود ولی شاید بعضی بازدیدکنندگان هنوز از وجود آن بی اطلاع باشند. زوم کردن بر روی تصویرهای در اینستاگرام بسیار راحت است و کافی است با دو انگشت بر روی تصویر نگه داشته و انگشتان خود را از هم دور کنید.

۷. نمایش عکس‌های مورد تایید در بخش Photos Of You

ممکن است بعضی از تصاویری که شما در آنها تگ شده‌اید، جهت شما خوشایند نباشد چراکه در آنها اصلا حضور ندارید و یا علاقه‌ای به انتشار آن تصویر نداشته‌اید. عنوان بعدی این است که اینستاگرام در بخشی به نام Photos Of You تمام تصاویری را که در آنها تگ شده‌ای نمایش می‌دهد. ولی می‌توانید تصویرهای نمایش داده شده است در این بخش را مدیریت کنید تا تصاویری نشان داده شوند که شما به صورت دستی قبول کرده‌اید. جهت این کار باید به بخش Photos Of You بروید و کلید منو را از سمت اوج راست تصویر گزینش کنید. سپس گزینه Tagging Options و بعد از آن هم گزینه Add Manually را گزینش کنید.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: gsm.ir


واژه های کلیدی: اپلیکیشن اینستاگرام | استوری اینستاگرام | حساب کاربری | اینستاگرام | استفاده | اپلیکیشن | مشاهده | کاربردی | نمایش | تصویر | کاربری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz