بازی سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی

بازی: سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دیزنی با «کوکو» بازار فیلم شکرگزاری را گرفت

«کوکو» فیلم اول باکس آفیس آمریکا در روز شکرگزاری شد و «لیگ عدالت» ‌و ابرقهرمان‌ های آن را شکست داد.

دیزنی با «کوکو» بازار فیلم شکرگزاری را گرفت

دیزنی با «کوکو» بازار فیلم شکرگزاری را گرفت

عبارات مهم : بازار

«کوکو» فیلم اول باکس آفیس آمریکا در روز شکرگزاری شد و «لیگ عدالت» و ابرقهرمان های آن را شکست داد.

به گزارش مهر، «کوکو» محصول دیزنی-پیکسار به آسانی «لیگ عدالت» محصول کمپانی برادران وانر را در باکس آفیس روز جمعه که به جمعه سیاه مشهور هست، شکست داد و ۱۸.۶ میلیون دلار با نمایش در ۳۹۸۷ سالن سینما کسب کرد.

دیزنی با «کوکو» بازار فیلم شکرگزاری را گرفت

این فیلم انیمیشن فانتزی موزیکال در سه روز نخست اکران موفق به فروش ۴۰.۸ میلیون دلار شد، در حالی که «لیگ عدالت» با نمایش در ۴۰۵۱ سالن سینما در همین بازه زمانی ۳۵.۵ میلیون دلار کسب کرد.

در مجموع آینده نگری می شود «کوکو» در تعطیلات پنج روزه شکرگزاری حدود ۷۱ میلیون دلار فروش کند که مشمول بر بازه زمانی چهارشنبه تا یکشنبه می شود و حداقل ۱۲ میلیون دلار زیاد از «لیگ عدالت» بفروشد.

«کوکو» فیلم اول باکس آفیس آمریکا در روز شکرگزاری شد و «لیگ عدالت» ‌و ابرقهرمان‌ های آن را شکست داد.

دو فیلم دیگر دیزنی مشمول بر «یخ زده» با فروش ۹۳ میلیون دلار در سال ۲۰۱۳ و «موآنا» با فروش ۸۲ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ جایگاه بالاتری کسب کرده بودند.

«کوکو» از سوی ۶۲ درصد مخاطبان «عالی» و از سوی ۲۴ درصد «خیلی خوب» توصیف شده است هست. ۷۳ درصد مخاطبان هم گفته اند حتما آن را به دوستانشان پیشنهاد می کنند.

لی آنکرک کارگردان «کوکو» و آدرین مولینا کمک وی در تولید این فیلم بوده اند و داستان آن بر مبنای تعطیلات روز فوت در مکزیک ساخته شده است هست. شخصیت مهم این فیلم یک پسر ۱۲ ساله است که آرزوی اش این است که موسیقیدان بشود و در عین حال تاریخ خانوادگی اش را در سرزمین مرگ، کشف می کند.

دیزنی با «کوکو» بازار فیلم شکرگزاری را گرفت

اعلام نشده این فیلم با صرف چه بودجه ای تولید شده است هست. فیلم های دیزنی-پیکسار معمولا با صرف بودجه ای بین ۱۷۵ تا ۲۰۰ میلیون دلار تولید می شوند.

در همین حال «لیگ عدالت» پنجمین فیلم از دنیای دی سی، در هشت روز اول اکرانش ۱۴۷.۳ میلیون دلار در بازار داخلی فروش کرد که پایین ترین درآمد از میان فیلم های مارول بود. «زن شگفت انگیز» در همین مدت در ماه ژوئن ۱۶۳.۵ میلیون دلار فروخته بود و «جوخه خودکشی» نیز سال پیش در هشت روز اول اکرانش ۱۹۲.۲ میلیون دلار فروش کرده بود.

واژه های کلیدی: بازار | سینما | نمایش | میلیون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz