بازی سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی

بازی: سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تاکید رییس دادگستری پایتخت کشور عزیزمان ایران بر برخورد قاطع و سریع با اغتشاشگران

رییس دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در دادگستری پایتخت کشور عزیزمان ایران ابلاغ شده است که دادسرا و دادگاه با عموم کسانی که بابت اغتشاش دستگیر شد

تاکید رییس دادگستری پایتخت کشور عزیزمان ایران بر برخورد قاطع و سریع با اغتشاشگران

تاکید رییس دادگستری پایتخت کشور عزیزمان ایران بر برخورد قاطع و سریع با اغتشاشگران

عبارات مهم : ایران

رییس دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در دادگستری پایتخت کشور عزیزمان ایران ابلاغ شده است که دادسرا و دادگاه با عموم کسانی که بابت اغتشاش دستگیر شده است اند، برخورد جدی و قاطع و سریع شود.

به گزارش ایسنا، غلامحسین اسماعیلی در مراسم تشییع پیکر شهدای ناجا که در اتفاق خیابان گلستان هفتم منطقه پاسداران به شهادت رسیدند، گفت: دستگاه قضا وظیفه دارد در جهت پاسداری از حقوق مردم و همچنین برخورد به هنگام با کسانی که اغتشاش کرده و امنیت مردم را به خطر می اندازند و جان نیروهای خدوم را می گیرند، به شدت و به سرعت برخورد قاطع کند.

وی ادامه داد: در دادگستری پایتخت کشور عزیزمان ایران ابلاغ شده است که دادسرا و دادگاه با عموم کسانی که بابت اغتشاش دستگیر شده است اند، برخورد جدی و قاطع و سریع شود.

تاکید رییس دادگستری پایتخت کشور عزیزمان ایران بر برخورد قاطع و سریع با اغتشاشگران

رییس دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: همانطور که در خصوص کسانی که در این اغتشاشات جرمی مرتکب نشده یا جرم ارزش کم بوده تلاش می کنیم به سرعت آزاد شوند، با کسانی که جرایم خشن مرتکب شده است اند نیز به سرعت برخورد می کنیم. ما راجع به کسانی که در بروز این فاجعه و شهادت نیروهای انتطامی و بسیج نقش داشتند برخورد قاطع و جدی و سریع خواهیم داشت.

واژه های کلیدی: ایران | برخورد | دادگستری | برخورد قاطع | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz