بازی سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی

بازی: سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار حوادث پنج کشته و زخمی براثر اصابت خودروی پراید با تیرچراغ‌برق در بزرگراه کرج

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی از کشته و زخمی شدن پنج نفر براثر اصابت خودروی پراید با یک تیرچراغ برق در بزرگراه کرج خبر داد.

پنج کشته و زخمی براثر اصابت خودروی پراید با تیرچراغ‌برق در بزرگراه کرج

پنج کشته و زخمی براثر اصابت خودروی پراید با تیرچراغ برق در بزرگراه کرج

عبارات مهم : ماشین

سخنگوی شرکت آتش نشانی از کشته و زخمی شدن پنج نفر براثر اصابت خودروی پراید با یک تیرچراغ برق در بزرگراه کرج خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با ایلنا، راجع به جزییات این اتفاق گفت: در ساعت ۱۶:۱۳ امروز یک مورد اتفاق تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه مخصوص کرج نرسیده به پل کاروانسرا سنگی به سامانه ۱۲۵ شرکت آتش نشانی اطلاع داده شد.

پنج کشته و زخمی براثر اصابت خودروی پراید با تیرچراغ‌برق در بزرگراه کرج

وی ادامه داد: بلافاصله دو ایستگاه از شرکت آتش نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران به عنوان نیروی کمکی با امکانات کامل به محل اتفاق اعزام می شوند. عوامل آتش نشانی شهر قدس نیز در محل اتفاق حضور داشتند.

سخنگوی شرکت آتش نشانی افزود: یک دستگاه خودروی سواری پراید با پنج نفر سرنشین در هنگام حرکت در این مسیر به علت نامشخصی از مسیر مهم منحرف شده است و در حاشیه بزرگراه با یک تیر فشار برق نیرومند برخورد کرده و متوقف شده است بود. پیش از رسیدن آتش نشانان سه نفر از سرنشینان این ماشین که دچار مصدومیت شده است بودند، پیاده شده است بودند. زمانی که آتش نشانان به محل اتفاق رسیدند، دو نفر از سرنشینان ماشین که در قسمت جلوی ماشین که کاملا متلاشی شده است بود گرفتار شدند و عوامل آتش نشانی شهر قدس مشغول عملیات بودند.

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی از کشته و زخمی شدن پنج نفر براثر اصابت خودروی پراید با یک تیرچراغ برق در بزرگراه کرج خبر داد.

ملکی با بیان اینکه آتش نشانان بلافاصله عملیات را شروع کردند، اظهار داشت: با تجهیزات هیدرولیکی قطعات درهم پیچیده ماشین را برش داده و هر دو نفر سرنشین محبوس شده است را از داخل ماشین خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند که بعد از بررسی به وسیله عوامل اورژانس مشخص شد یکی از سرنشینان که مرد ۵۲ ساله ای بود به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده و یک زن ۵۸ ساله نیز به شدت مصدوم شده است بود.

وی اضافه کرد: ماشین به محل امن انتقال یافته شد و محل اتفاق جهت بررسی علت آن به عوامل آتش نشانی شهر قدس و عوامل پلیس راه تحویل داده شد. این اتفاق در ساعت ۱۷:۰۶ به آخر رسید.

واژه های کلیدی: ماشین | بزرگراه | آتش نشانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz