بازی سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی

بازی: سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار بین الملل دروغ‌های انگلیس راجع به اسکریپال در حال برملا شدن است / روسیه

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت: دروغ‌هایی که دولت انگلیس در ماجرای مسموم شدن سرگئی اسکریپال با عامل اعصاب در این کشور مطرح کرده، آخر برملا شده‌اند.

دروغ‌های انگلیس راجع به اسکریپال در حال برملا شدن است / روسیه

روسیه: دروغ های انگلیس راجع به اسکریپال در حال برملا شدن است

عبارات مهم : روسیه

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت: دروغ هایی که دولت انگلیس در ماجرای مسموم شدن سرگئی اسکریپال با عامل اعصاب در این کشور مطرح کرده، آخر برملا شده است اند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه در مطلبی نوشت: ابهام ها در حال برطرف شدن است و دروغ های متعدد ترزا می، نخست وزیر انگلیس و دولتش راجع به این پرونده هر چه زیاد آشکار می شود.

دروغ‌های انگلیس راجع به اسکریپال در حال برملا شدن است / روسیه

زاخارووا به یک بیانات میلوش زمان، مدیر جمهوری چک اشاره کرد که گفته بود، گزارش های اطلاعاتی نشان دهنده آن است که حجم کمی از عامل اعصاب «نوویچوک» که جهت مسموم کردن اسکریپال مورد استفاده قرار گرفته، پیش از این در جمهوری چک تولید شده است است.

ماه مارس گذشته سرگئی اسکریپال، مامور اطلاعاتی سابق روس به همراه دخترش در شهر سالزبری انگلیس دچار مسمومیت شدند. دولت انگلیس مدعی شد که این دو تن با این عامل اعصاب مورد سوء قصد قرار گرفتند و روسیه در این اتفاق دست دارد. استناد دولت انگلیس به این مسأله بود که ماده «نوویچوک» تولیدش در انحصار روسیه است.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت: دروغ‌هایی که دولت انگلیس در ماجرای مسموم شدن سرگئی اسکریپال با عامل اعصاب در این کشور مطرح کرده، آخر برملا شده‌اند.

همچنین زاخارووا به یک گزارش ماه آوریل یک آزمایشگاه نظامی انگلیس اشاره کرد که بر اساس آن، دانشمندان این آزمایشگاه نتوانستند ثابت کنند که این ماده اعصاب مورد استفاده علیه اسکریپال در روسیه تولید شده است است.

در عین حال سفارت روسیه در لندن در پاسخ به یک گزارش نشریه تایمز انگلیس راجع به توطئه ای پیچیده جهت مسموم کردن اسکریپال و دخترش، نسبت به استناد در اطلاعات درز شده است در گزارش های رسانه ای و علنی راجع به حقیقت پرونده اسکریپال هشدار داد و از دولت انگلیس خواست تا یافته هایش را فاش کند. اطلاعات درز شده است تازه صرفا به تناقض ها دامن زده و پوچ بودن روایت مقام های بریتانیا در رسانه های جریان مهم را نشان خواهد داد.

واژه های کلیدی: روسیه | انگلیس | اطلاعات | اطلاعات | مسمومیت | مسموم شدن | جمهوری چک | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz