بازی سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی

بازی: سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار اجتماعی تهران گرمتر می‌شود ، کاهش دما در استان‌های شمالی کشور

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی، گفت: امروز و فردا(۱۵ و ۱۶ اسفند ماه) با شمالی شدن جهت باد روی دریای خزر و نفوذ هوای خنک به سواحل دریای خزر ابرناکی

تهران گرمتر می‌شود ، کاهش دما در استان‌های شمالی کشور

کاهش دما در استان های شمالی کشور/تهران گرمتر می شود

عبارات مهم : همراه

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی، گفت: امروز و فردا(۱۵ و ۱۶ اسفند ماه) با شمالی شدن جهت باد روی دریای خزر و نفوذ هوای خنک به سواحل دریای خزر ابرناکی، وزش باد، کم کردن دما و بارش باران در استان های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و ارتفاعات البرز بارش برف آینده نگری می شود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا افزود: بر اساس آخرین نقشه ها و اطلاعات هواشناسی امروز و فردا (۱۵ و ۱۶ اسفند ماه) موج کم دامنه ای از طراز میانی جو عبور می کند و باعث زیاد کردن ابر، بارش باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، قزوین، زنجان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، همدان، مرکزی، البرز، تهران، قم، شرق سمنان، شمال خوزستان و به شکل خفیف تری در بعضی مناطق استان های ایلام، چهار محال و بختیاری، اصفهان، خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی می شود.

به گفته وظیفه امروز دریای خزر مواج است.

تهران گرمتر می‌شود ، کاهش دما در استان‌های شمالی کشور

وی در ادامه گفت: روز پنجشنبه (۱۷ اسفند ماه) بارش ها محدود به مناطق شمال شرقی کشور می شود و به تدریج کشور عزیزمان ایران را ترک می کند.

وظیفه در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت اظهارکرد: فردا (۱۶ اسفند ماه) آسمان ابری گاهی همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و اوایل شب کم کردن ابر با بیشینه و کمینه دمای ۲۰ و ۱۱ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود. هوای پایتخت پنجشنبه (۱۷ اسفندماه) صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود و در این روز بیشترین و کمترین دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران به ۲۱ و ۱۰ درجه سانتیگراد می رسد.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی، گفت: امروز و فردا(۱۵ و ۱۶ اسفند ماه) با شمالی شدن جهت باد روی دریای خزر و نفوذ هوای خنک به سواحل دریای خزر ابرناکی

واژه های کلیدی: همراه | خراسان | اسفندماه | دریای خزر | خراسان رضوی | هوای پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz