بازی سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی

بازی: سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار اجتماعی عملکرد چشمگیر کارآگاهان زن ، همکاری پلیس آگاهی با کشورهای جهان

رییس پلیس آگاهی ناجا از عملکرد چشمگیر کارآگاهان زن در این پلیس خبر داد و گفت: تعدادی کارآگاه‌یار زن نیز با ما همکاری می‌کنند. 

عملکرد چشمگیر کارآگاهان زن ، همکاری پلیس آگاهی با کشورهای جهان

همکاری پلیس آگاهی با کشورهای جهان/عملکرد چشمگیر کارآگاهان زن

عبارات مهم : همکاری

رییس پلیس آگاهی ناجا از عملکرد چشمگیر کارآگاهان زن در این پلیس خبر داد و گفت: تعدادی کارآگاه یار زن نیز با ما همکاری می کنند.

به گزارش ایسنا، سردار محمدرضا مقیمی در آیین تجلیل از کارآگاهان پلیس آگاهی که ظهر امروز در ستاد مرکزی ناجا برگزار شد، گفت: تاکید زیادی بر ظرفیت ها و پتانسیل بازنشستگان پلیس آگاهی وجود دارد و ما نیز در مجموعه پلیس آگاهی به دنبال تجربیات و دانش کارآگاهان و بازنشستگان خود هستیم.

عملکرد چشمگیر کارآگاهان زن ، همکاری پلیس آگاهی با کشورهای جهان

وی با بیان اینکه در مبارزه با جرایم افراد متخصص زیادی در حوزه متفاوت وجود دارد، گفت: گرچه داشتن دانش، مهارت و فنون در کشف جرایم مهم هست، ولی داشتن تجربه نیز امر مهمی است که ما در پلیس آگاهی تاکید زیادی بر آن داریم.

رییس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه یک کارآگاه جهت موفقیت در حرفه اش باید حتما تحت اموزش آموزش های کارآگاهی قرار بگیرد، گفت: ولی تجربه نیز مهم است و معیار کارآگاه شدن علاوه بر دانش، داشتن تجربه و پایبندی بر منشور پلیس آگاهی و اصول اخلاقی است.

رییس پلیس آگاهی ناجا از عملکرد چشمگیر کارآگاهان زن در این پلیس خبر داد و گفت: تعدادی کارآگاه‌یار زن نیز با ما همکاری می‌کنند. 

درخشش کارآگاهان زن در پلیس آگاهی

مقیمی در بخش دیگری از سخنان خود به رده بندی کارآگاهان و نحوه فعالیتشان پرداخت و گفت: کارآگاهان به دسته های پنجم، چهارم، سوم، دوم، یکم و خاص تقسیم می شوند و ترتیب ارتقاء این است که فردی ابتدا کارآگاه پنجم است و سپس به رتبه یکم می رسد و کارآگاهان خاص افرادی هستند که به هر علت امکان ورود از کارآگاهی پنجم را ندارند.

وی با بیان اینکه کارآگاهان نقش خاص ای در کشف پرونده ها دارند، گفت: در حال حاضر تعداد کارآگاهان کمتر از نیاز ما است ولی آنچه که جهت ما مهم است کارآگاهان ما ضریب هوشی مورد نیاز در کنار تخصص و پایبندی به اخلاقیات را داشته باشند. از این رو نمی توان گفت که به عنوان نمونه از فردا یک تعداد مشخصی کارآگاه جذب خواهیم کرد بلکه باید این افراد شرایط مورد نیاز کارآگاهی را داشته باشند.

عملکرد چشمگیر کارآگاهان زن ، همکاری پلیس آگاهی با کشورهای جهان

رییس پلیس آگاهی ناجا در پاسخ به این پرسش که آیا پلیس آگاهی پلیس زن دارد یا خیر نیز گفت: در مجموعه پلیس آگاهی کارآگاه زن نیز داریم که از جمله افراد توانمند محسوب شده است و پرونده های زیادی را نیز کشف کرده اند. علاوه بر آن تعدادی کارآگاه یار زن نیز با ما همکاری می کنند.

مقیمی با بیان اینکه کارآگاهان زن در پلیس آگاهی درخشش خوبی داشته اند، اضافه کرد: اینطور نیست که سهمیه خاصی جهت زنان در پلیس آگاهی وجود داشته باشد، معیار جهت ما شایستگی است و اتفاقا در یکی از استان ها ما، کارآگاه زنی داریم که من تاکید دارم که یکسری پرونده های خاص را حتما او پیگیری کند.

رییس پلیس آگاهی ناجا از عملکرد چشمگیر کارآگاهان زن در این پلیس خبر داد و گفت: تعدادی کارآگاه‌یار زن نیز با ما همکاری می‌کنند. 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است این زن به زودی رییس پلیس آگاهی استان شود، گفت: اگر این عنوان را به من پیشنهاد دهند، حتما به عنوان رییس پلیس آگاهی با این عنوان موافقت خواهم کرد.

رییس پلیس آگاهی ناجا در بخش دیگری از سخنانش راجع به پیگیری پلیس به پرونده هایی همچون آدم ربایی اظهار کرد: این پرونده ها به شکل آنی پیگیری شده است و تحت بررسی قرار می گیرد.

عملکرد چشمگیر کارآگاهان زن ، همکاری پلیس آگاهی با کشورهای جهان

همکاری آگاهی با کشورهای دنیا در کشف جرایم

مقیمی در پاسخ به پرسش ایسنا راجع به همکاری های بین المللی پلیس آگاهی با دیگر کشورها اظهار کرد: پلیس آگاهی از جمله پلیس هایی است که در اینترپل حضور دارد. اتفاقا کارآگاهان ما در اینتر پل کارآگاهان سرآمدی هستند و در بسیاری از پرونده ها دست اوج را داشتند. به عنوان مثال چندی پیش در اتفاق سقوط هواپیما در یکی از کشورهای آسیای میانه ما اعلام آمادگی کردیم که کمک کنیم. ابتدا آنها نپذیرفتند و مشکلاتی برایشان ایجاد شد ولی مدتی بعد با ورود پلیس آگاهی و تیم تشخیص هویت ما بسیاری از پرسشها حل شد و به نتیجه های خوبی رسیدیم.

وی در پاسخ به سوالی راجع به اینکه وقت میانگین جهت فعالیت هرکارآگاهی برسر یک پرونده چقدر هست، گفت: جرایم با یکدیگر تفاوت دارند و نمی توان این را در مورد هر جرم مشخصا اعلام کرد، ولی در برنامه هر سال ای که به استان ها داده ایم گفته ایم که هر کارآگاه باید جهت هر جرم 30 ساعت وقت صرف کند و این یک وقت استاندارد است.

رییس پلیس آگاهی ناجا در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است کارآگاهان در ازای خدمتی که انجام می دهند از شاکی مبلغی دریافت کنند، گفت: کارآگاهان ما در ازای دریافت این خدمات پولی از شاکی دریافت نمی کنند. پلیس بر پاکدستی و عملکرد آنان نظارت جدی دارد، ضمن اینکه پیش از ورود نیز، این افراد از فیلترهای مختلفی عبور کرده اند.

واژه های کلیدی: همکاری | پرونده | پلیس آگاهی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz