بازی سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی

بازی: سینما سرگرمی فرهاد اصلانی سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار اجتماعی افزایش دو برابری خودکشی ، سال 95، در هر ساعت 6 تهرانی از دنیا رفت

آمارهای اداره ثبت احوال استان پایتخت کشور عزیزمان ایران جزئیاتی در مورد وفات ثبت شده است در استان را نشان می‌دهد که از میان آنها می‌توان به موارد مختلفی از جمله

افزایش دو برابری خودکشی ، سال 95، در هر ساعت 6 تهرانی از دنیا رفت

سال 95، در هر ساعت 6 تهرانی از دنیا رفت/افزایش دو برابری خودکشی

عبارات مهم : ایران

آمارهای اداره ثبت احوال استان پایتخت کشور عزیزمان ایران جزئیاتی در مورد وفات ثبت شده است در استان را نشان می دهد که از میان آنها می توان به موارد مختلفی از جمله میانگین سنی فوت شدگان، مقایسه سنی مردان و زنان و دلایل متفاوت فوت، مانند خودکشی، شهادت و امراض اشاره کرد.

به گزارش ایسنا، بر اساس آمارهای ثبت شده است در اداره ثبت احوال استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال 95، تعداد کل اسناد تنظیم شده است جهت مناسبت وفات برابر با 55 هزار و 86 مورد بود که نسبت به سال قبل از آن 1.4 درصد زیاد کردن داشته هست. 56 درصد(30 هزار و 974 نفر) از این تعداد را مردان و 44 درصد(23 هزار و 797 نفر) را زنان تشکیل می دهند. میانگین سنی فوت شدگان مرد، در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران 67 سال و زنان 75 سال ثبت شده است است.

افزایش دو برابری خودکشی ، سال 95، در هر ساعت 6 تهرانی از دنیا رفت

زنان تهرانی، دیرتر از مردان فوت کرده اند

مقایسه آمارهای ثبتی مربوط به رویدادهای تولد و وفات بر اساس آمار سال های 89 تا 95 نشان می دهد که کل اسناد تنظیم شده است جهت مناسبت فوت تقریبا روند ثابتی داشته و در این بازه زمانی تعداد تولدها تقریبا چهار برابر فوتی ها بوده است که بر اساس این آمارها میزان خام فوت و میر استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال گذشته 4.2 نفر در یکهزار نفر بود و در تمام گروه های سنی تعداد فوت شدگان زن از مردان کمتر بوده است و تنها در گروه سنی 75 سال به اوج فوت زنان و مردان برابر است.

آمارهای اداره ثبت احوال استان پایتخت کشور عزیزمان ایران جزئیاتی در مورد وفات ثبت شده است در استان را نشان می‌دهد که از میان آنها می‌توان به موارد مختلفی از جمله

بیماری های قلبی و عروقی، بیشترین عامل فوت تهرانی ها

به گزارش ایسنا، آمارها نشان می دهد که به طور میانگین در هر ساعت، 6 نفر در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران جان خود را از دست می دهند که علت 44 درصد از فوت ها «بیماری های قلبی و عروقی» بوده هست. این امراض در سال 94 هم به عنوان عامل مهم فوت و میر در پایتخت کشور عزیزمان ایران آشنا شده است و 40 درصد از فوت های ثبت شده است را مشمول بر می شدند.

عوامل دیگری از جمله بیماری های مربوط به دستگاه تنفسی(11.64 درصد)، سرطان ها و تومورها(10.51درصد )، بیماری های عفونی و انگلی( 9.33 درصد)، ناهنجاری های مادرزادی(6.91 درصد)، حوادث غیرعمدی(4.32 درصد) و دستگاه گوارشی(3.41 درصد) در رده های بعدی بیشترین علت فوت و میرهای استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار دارند.

افزایش دو برابری خودکشی ، سال 95، در هر ساعت 6 تهرانی از دنیا رفت

در سال 95 بیماری های «سیستم عصبی» علت فوت 491 نفر و بیماری های «غدد، تغذیه و متابولیک» نیز علت فوت 633 نفر بوده است که در مقایسه با سال 94 کم کردن داشته است.

همچنین 2379 نفر از تهرانی ها سال گذشته در «حوادث غیرعمدی» جانشان را از دست داده اند که در مقایسه با مدت مشابه در سال 94 که 2609 نفر بوده هست، با کم کردن حدود 200 نفری روبه رو بوده ایم.

آمارهای اداره ثبت احوال استان پایتخت کشور عزیزمان ایران جزئیاتی در مورد وفات ثبت شده است در استان را نشان می‌دهد که از میان آنها می‌توان به موارد مختلفی از جمله

هشت تهرانی به علت خشونت فوت کردند

«خشونت به وسیله دیگران»، جان 8 نفر را در پایتخت کشور عزیزمان ایران گرفت و از میان شهرستان های استان پایتخت کشور عزیزمان ایران که این علت فوت در آنها ثبت شده، تنها شهرستان پیشوا دارای 2 مورد است و در سایر شهرستان ها یا یک مورد گزارش شده است و یا اینکه اصلاچنین موردی ثبت نشده است.

افزایش دو برابری خودکشی ، سال 95، در هر ساعت 6 تهرانی از دنیا رفت

شهریار، صدرنشین آمار فوت به علت خودکشی

آمار خودکشی سال 95 نیز با زیاد کردن حدودا دو برابری نسبت به سال 94 همراه بوده هست. به طوریکه در سال گذشته 41 نفر در پایتخت کشور عزیزمان ایران خودکشی کرده اند که 31 نفر از آنها مرد و 10 نفر زن بوده اند ولی آمارهای سال 94 حکایت از خودکشی 22 نفر دارد که از این میان تنها 2 نفر زن بوده اند. در میان شهرستان های استان پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز بیشترین آمار خودکشی به نام شهرستان شهریار ثبت شده است هست. بر این اساس از 41 خودکشی ثبت شده است در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران تنها 27 نفر در شهریار خودکشی کرده اند که 20 نفر از آنان مرد و 7 نفر زن بوده اند.

«انواع تومورها و سرطان ها» هم جان 5791 تهرانی را گرفت و این عامل نسبت به سال 94 که 6024 مورد فوتی جهت آن ثبت شده است بود؛ کم کردن نشان می دهد.

100 تهرانی، شهید شدند

سال گذشته همچنین 100 مرد تهرانی شهید شدند که ثبت شهادت 97 نفر از آنان در شهرستان پایتخت کشور عزیزمان ایران و در هر کدام از شهرستان های اسلامشهر، قرچک و ورامین نیز یک مورد شهادت به ثبت رسیده هست، در حالیکه بر اساس آمارهای سال94، تعداد شهادت های ثبت شده است 78 مورد بود که ثبت شهادت یک زن هم در میان آنها به چشم میخورد.

«علائم و حالات بد تعریف شده است و مبهم» علتی است که 2448 نفر به خاطر آن فوت کردند. در سال گذشته همچنین یک مورد فوتی ها هم به دلیل«عوارض حاملگی و زایمان»، در شهرستان اسلامشهر ثبت شده است است.

به علت «ناهنجاری کروموزومی» نیز در سال 95، 3804 نفر جان خود را از دست دادند و این در حالی است که در سال 94 این عامل علت فوت 395 نفر بود و در طول یک سال زیاد کردن قابل توجهی داشته است.

علت نامعلوم فوت هم عاملی است که در سال 95 نسبت به سال قبل از آن، کم کردن محسوسی داشت و از 3571 نفر در سال 94 به 284 نفر در سال 95 رسیده است.

واژه های کلیدی: ایران | تهرانی | بیماری | خودکشی | تهرانی ها | بیماری های قلبی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz